0

II Kaźmierski Dogtrekking

26.04.2020r. (niedziela) o godzinie 12:00

Start i meta: Staw PZW przy ulicy Leśnej 42 w Kaźmierzu

Podsumowanie I Kaźmierskiego Dogtrekkingu

Bardzo dziękujemy za Wasz udział w I Kaźmierskim Dogtrekkingu.

W imprezie wzięło udział 35 osób i 36 psów 🙂 Na liście startowej było 29 zawodników i drużyn. Uczestnicy pokonali ponad 7 kilometrów i prawie wszystkim udało się odnaleźć punkty! Gratulujemy 🙂

Impreza nie odbyłaby się, gdyby nie pomoc Firm które ufundowały wspaniałe nagrody 🙂

Serdecznie dziękujemy Firmom weterynaryjnym, które na co dzień wspierają nasze zwierzęta w przychodniach weterynaryjnych, a dziś pomogli nam zorganizować imprezę! Vetoquinol – naszemu głównemu sponsorowi, Addvena – dzięki której każdy uczestnik mógł spróbować pysznej karmy, Scanvet ufundowała nagrody dla zdobywców podium i Bayer od którego upominki każdy znalazł w pakiecie startowym.

Uczestnicy mogli poczęstować się pyszną zupą gulaszową z Zajazdu Pasibrzuch.

Podziękowania należą się także sklepom weterynaryjny.pl, Sklep zoologiczny Gekon ul Szarych Szeregów Poznań Podolany, Pupil ul Mieszka I.

Wparcie otrzymaliśmy także od Pani Agnieszki Studio urody Cameleon w Kaźmierzu, a także gotovet.pl mobilnej książeczki zdrowia dla psa i kota.

Partnerami I Kaźmierskiego Dogtrekkingu jest przede wszystkim Gmina Kaźmierz i Lasy Państwowe . Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Opiekę weterynaryjną nad całym wydarzeniem sprawował lek. wet. Michał Woliński.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała OSP Kaźmierz a za udostępnienie miejsca na I Kaźmierski Dogtrekkig brawa należą się Polskiemu Związku Wędkarskiemu – Koło Gminne nr 149 W Kaźmierzu.

Na miejscu mogliście spotkać się z Watahą Północy, przy sklepiku Shastuś, która odpowiadała na Wasze pytania, doradzała jakie szelki kupić ( a nawet pomagała wybierać prawidłowy rozmiar). Jeszcze długo po zakończonej imprezie trwały rozmowy z Szymonem Chraplewkim treserem psów z Canine Nose. Można było także zbadać sobie poziom tkanki tłuszczowej a przy okazji dołożyć się do zbiórki dla TOZ, a to wszystko dzięku Pani Agnieszcze z Fit Run Tri.

Dzięki Wam udało nam się zebrać 1116 PLN dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oddział w Grzebienisku! Ponadto zebraliśmy 4 kartony karm, koców, misek i innych rzeczy, które zostaną przekazane TOZ i Schronisku u Wandy!

Tabela Wyników I Kaźmierskiego Dogtrekkingu:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16eyeGiD8LaLeWcOYO3G89WlSNIXxonCJkGVzjvP6Ovc/edit?usp=sharing

Sponsorzy

Kennelove
Wolvet
Stowarzyszenie Kaźmierz
Cameleon
Weterynaryjny
TOS Grzebienisko
GoToVet
Zajazd Pasibrzuch
Canine Nose
Gekon
Vetoquinol